fbpx

HAMAG-BICRO Projekt EmBRACE

Hrvatska agencija za malo gospodarstvo, inovacije i investicije (HAMAG-BICRO) sa zadovoljstvom vas poziva na predstavljanje novog projekta EmBRACE (Enhancing MSEs sustainaBle gRowth And CompEtitiveness) u okviru Fonda projekata malih vrijednosti (Small Project Fund – SPF), usmjerenog na poticanje suradnje mikro i malih poduzeća na pograničnom području Hrvatske, Bosne i Hercegovine te Crne Gore.

Po prvi put na ovom programskom području, mikro i malim poduzetnicima na raspolaganju stoji ukupno 8.725.324,36 eura iz Europskog fonda za regionalni razvoj i IPA III, od čega je kroz prvi poziv raspoloživo 3.000.000,00 eura. Predviđeno trajanje javnog poziva je od 18. lipnja do 17. rujna 2024. Prijave za sudjelovanje u projektu predaju se putem poveznice https://cbchb.eu/application/. Podrobnije informacije o projektu EmBRACE potražite na službenim stranicama HAMAG-BICRO-ahttps://hamagbicro.hr/objavljen-prvi-javni-poziv-za-novi-projekt-embrace/.

DOZNAJTE VIŠE NA KONFERENCIJI I RADIONICAMA – PRIJAVITE SE NA VRIJEME

Projekt EmBRACE i svi detalji javnog poziva biti će predstavljeni na početnoj konferenciji u Splitu 3. srpnja, a potom i na radionicama za poduzetnike 4. srpnja u Mostaru10. srpnja u Tuzli11. srpnja u Slavonskom Brodu te 16. srpnja u PodgoriciBroj mjesta je ograničen, stoga molimo da rezervirate svoje mjesto na vrijeme. Sudjelovanje na konferenciji i radionicama je besplatno.

Br.DogađanjeDatumMjestoRegistracija
1.Početna konferencija i Radionica za  1. poziv za poduzetnike 03. srpanj 2024. (srijeda)SPLIT, HR – AC Hotel By Marriott, Domovinskog Rata 61a, SplitPrijavi se OVDJE
2.Radionica za  1. poziv za poduzetnike 04.  srpanj 2024. (četvrtak)MOSTAR, BiH – Hotel Mepas, Kneza Višeslava b.b. 88000 Mostar, BiHPrijavi se OVDJE
3.Radionica za  1. poziv za poduzetnike 10. srpanj 2024. (srijeda)TUZLA, BiH – Kantonalna privredna komora Tuzla, 75000 Tuzla, Trg slobode b.b.Prijavi se OVDJE
4.Radionica za  1. poziv za poduzetnike 11. srpanj 2024. (četvrtak)SLAVONSKI BROD, HR – Poduzetnički inkubator INNOBROD, Ulica Bjeliš 23, 35000 Slavonski BrodPrijavi se OVDJE
5.Radionica za  1. poziv za poduzetnike 16. srpanj 2024. (utorak)PODGORICA, ME – Hotel Ramada, 74 Bulevar Save Kovačevića, Podgorica 81000Prijavi se OVDJE

Projekt se provodi u sklopu Interreg IPA programa prekogranične suradnje Hrvatska – Bosna i Hercegovina – Crna Gora 2021. – 2027. te ima za cilj potaknuti kontinuirani rast i unaprjeđenje konkurentnosti mikro i malih poduzeća u pograničnom području triju zemalja.

Za dodatne informacije zainteresirani se poduzetnici mogu obratiti djelatnicima HAMAG-BICRO-a putem elektronske pošte embrace@hamagbicro.hr.

Projekt je sufinanciran sredstvima Europskog fonda za regionalni razvoj (EFRR) i IPA III sredstvima Europske unije.

O Autoru

eCommerce Hrvatska
Glavni cilj udruge eCommerce Hrvatska je povećati povjerenje u online kupovinu. Učlanite se i podržite rad Udruge!

Želiš povećati povjerenje na svom webshopu? Postani član!

Punopravno članstvo uključuje besplatnu Safe Shop certifikaciju i sustav za prikupljanje recenzija.
>