O udruzi

Udruga eCommerce Hrvatska je osnovana s ciljem informiranja, educiranja, povezivanja i međusobnog pomaganja online trgovaca i ostalih subjekata koji sudjeluju u procesu izrade, provedbe ili promocije web prodaje.

Zašto Udruga eCommerce Hrvatska?

✓ povezivanje web trgovaca s najboljim ecommerce servisima

✓ besplatna analiza pravnih tekstova od strane specijalizirane ecommerce odvjetnice

✓ informiranje o relevantnim novostima vezanim uz online prodaju

✓ povezivanja poslodavaca s kvalitetnim zaposlenicima

✓ konzultacije i radionice od strane iskusnih ecommerce i marketing stručnjaka

Udruga je prvi put predstavljena 2015. na OMGcommerce konferenciji u organizaciji Netokracije, a već smo u ožujku 2016. bili suosnivači konferencije o web prodaji s Mapom Znanja, te partner događanja Web trgovac godine 2016 (sMind Hrvatska).

Osnivači Udruge su Bojan Bernik (potpredsjednik), Dino Oreški (tajnik) i Marcel Majsan (predsjednik), a aktivni članovi upravnog odbora su Darijan Kosić, Dijana KladarDarko Dujič i Nikolina Pranjković.

Udruga redovno održava ecommerce Meetupove na koje svi članovi  imaju besplatan upad, a 2017. pokrećemo prve radionice za web trgovce.

VIDEO BY: bion.tv.

Čemu služi ovaj web servis?

Pogledajte glavne funkcije web servisa koje se temelje na rješavanju ključnih izazova svih web trgovaca:

• Izrada kvalitetne web trgovine

• Izrada i provedba kvalitetne marketinške strategije

• Poslovanje u skladu sa svim zakonskim propisima

Želite iskoristiti sve pogodnosti servisa?

Učlanite se i ostvarite mogućnost kreiranja sadržaja u članskim rubrikama, te korištenje pogodnosti naših partnera.

Ne želite se učlaniti, ali želite poboljšati svoje poslovanje?

Nema problema! Upišite jednodnevne radionice za web trgovce i poboljšajte svoje poslovanje bez dodatnih ulaganja.

PRIJAVA NA NEWSLETTER

Želiš poboljšati svoj ecommerce biznis? Primaj naše novosti i savjete na email.