O udruzi

Udruga eCommerce Hrvatska je osnovana s ciljem informiranja, educiranja, povezivanja i međusobnog pomaganja online trgovaca i ostalih subjekata koji sudjeluju u procesu izrade, provedbe ili promocije web prodaje.

Zašto eCommerce Hrvatska?

✓  informacije i savjeti za poboljšanje online prodaje

✓  konzultacije od iskusnih ecommerce i marketing stručnjaka

✓  eCommerce Meetupovi

✓  eCommerce Akademija

✓  globalna oznaka povjerenja (Safe.Shop)

✓  registar sumnjivih webshopova (Safe.Shop)

Glavna aktivnost Udruge je organizacija mjesečnih eCommerce Meetupova u Zagrebačkom Inkubatoru Poduzetništva, certifikacija web trgovina (Safe.Shop) te informiranje putem weba i Facebooka.

Želite se uključiti u organizaciju aktivnosti Udruge? Kontaktirajte nas!

Udruga je prvi put predstavljena 2015. na OMGcommerce konferenciji u organizaciji Netokracije.

U 2017. godini radimo prvo istraživanje web trgovina i pokrećemo prvu eCommerce Akademiju.

U 2018. kreće distribucija prve globalne oznake povjerenja Safe.Shopstručna analiza web trgovina.

Imate pitanje? Tu smo za vas

Osnivači Udruge su Marcel Majsan (predsjednik), Bojan Bernik (potpredsjednik), Dino Oreški (tajnik), a članovi upravnog odbora su Darijan Kosić, Dijana Kladar i Nikolina Pranjković. Slobodno nas kontaktirajte za ecommerce konzultacije, pravne savjete ili prijedlog suradnje s Udrugom.

VIDEO BY: Broadcast.hr

Čemu služi ovaj web servis?

Pogledajte glavne funkcije web servisa koje se temelje na rješavanju ključnih izazova svih web trgovaca:

• Izrada kvalitetne web trgovine

• Izrada i provedba kvalitetne marketinške strategije

• Poslovanje u skladu sa svim zakonskim propisima

Želite iskoristiti sve pogodnosti servisa?

Učlanite se kao web trgovac i ostvarite mogućnost kreiranja sadržaja u članskim rubrikama, pravo na te pravo na besplatne konzultacije kod pokretanja webshopa (by Marcel Majsan) i besplatnu pravnu analizu (by Dijana Kladar).

Ne želite se učlaniti, ali želite biti u toku?

Nema problema- pratite nas na newsletteru i poboljšajte svoju web trgovinu uz besplatne savjete naših stručnjaka.

Prijavite se za Safe.Shop certifikaciju i postanite
punopravni član Udruge eCommerce Hrvatska.

U cijenu članarine je uključena certifikacija, stručna analiza i konzultacije

Želite poboljšati online prodaju?

Nemojte propustiti naše savjete i besplatne edukacije