O udruzi

Udruga eCommerce Hrvatska je osnovana s ciljem informiranja, educiranja, povezivanja i međusobnog pomaganja online trgovaca i ostalih subjekata koji sudjeluju u procesu izrade, provedbe ili promocije web prodaje.

Zašto eCommerce Hrvatska?

✓  informacije i savjeti za poboljšanje online prodaje

✓  pravni savjeti

✓  konzultacije od iskusnih ecommerce i marketing stručnjaka

✓  eCommerce Meetupovi

✓  eCommerce Akademija

✓  globalna oznaka povjerenja (USKORO)

✓  registar sumnjivih webshopova (USKORO)

Udruga je prvi put predstavljena 2015. na OMGcommerce konferenciji u organizaciji Netokracije, a već smo 2016. bili suosnivači konferencije o web prodaji s Mapom Znanja, te partner događanja Web trgovac godine 2016 (sMind Hrvatska). U 2017. godini radimo prvo istraživanje web trgovina i pokrećemo prvu eCommerce Akademiju. U 2018. kreće distribucija prve globalne oznake povjerenja i pokretanje registra sumnjivih webshopova.

Osnivači Udruge su Bojan Bernik (potpredsjednik), Dino Oreški (tajnik) i Marcel Majsan (predsjednik), a članovi upravnog odbora su Darijan Kosić, Dijana KladarDarko Dujič i Nikolina Pranjković.

Udruga svaki mjesec održava eCommerce Meetupove u Zagrebačkom Inkubatoru Poduzetništva, na koje svi članovi imaju besplatan upad.

VIDEO BY: bion.tv.

Čemu služi ovaj web servis?

Pogledajte glavne funkcije web servisa koje se temelje na rješavanju ključnih izazova svih web trgovaca:

• Izrada kvalitetne web trgovine

• Izrada i provedba kvalitetne marketinške strategije

• Poslovanje u skladu sa svim zakonskim propisima

Želite iskoristiti sve pogodnosti servisa?

Učlanite se kao web trgovac i ostvarite mogućnost kreiranja sadržaja u članskim rubrikama, te pravo na besplatne konzultacije kod pokretanja webshopa (by Marcel Majsan) i besplatnu pravnu analizu (by Dijana Kladar).

Ne želite se učlaniti, ali želite poboljšati svoje poslovanje?

Nema problema! Upišite jednodnevne radionice za web trgovce ili nas pratite na besplatnom newsletteru.

Ispunite kratki upitnik i ostvarite brojne pogodnosti
kao član Udruge eCommerce Hrvatska.

Samo za prvih 100 web trgovaca

Želite poboljšati online prodaju?

Nemojte propustiti naše savjete i besplatne edukacije