Web servis

1. Udruga služi povezivanju vlasnika trgovina s nuditeljima usluga ali i web stručnjacima

Udruga povezuje web trgovce sa svim uslugama koji im trebaju u poslovanju, ali i s kvalitetnim ljudima koji će im omogućiti da razviju svoje poslovanje sukladno vlastitim ciljevima. Osim toga, ideja web servisa je da dovodi nove klijente nuditeljima usluga, te na taj način omogući “win-win” situaciju za sve strane – trgovci ostvaruju pravo na korištenje pogodnosti naših partneraa nuditelji usluga nove leadove.

1. Udruga informira nove i buduće vlasnike/voditelje internet trgovina

Glavna svrha web servisa je informiranje o novostima vezanim uz ecommerce poslovanje, ali i edukacija od strane top stručnjaka iz branše. Njihove stručne tekstove možete naći na našem blogu, a za više informacija uvijek možete našu Facebook grupu. Također, 2017. pokrećemo prvu eCommerce Akademiju.

1. Udruga nudi registar web trgovina i nuditelja usluga

Okupili smo najbolje ecommerce servise u Hrvatskoj –  povjerenje nam je u prvoj godini poslovanja (2015) dalo preko 20 ecommerce servisa koji su odmah prepoznali vrijednost naše Udruge, a do 2018 godine smo okupili i peko 300 web trgovaca.

1. Udruga rješava probleme naših članova

Naši punopravni članovi imaju mogućnost korištenja besplatne pravne analize weba od strane pravne savjetnice Udruge, odvjetnice Dijane Kladar, te besplatnih konzultacija s predsjednikom Udruge Marcelom Majsanom.

1. Udruga radi na promociji ecommerce scene u Hrvatskoj

Konstantnim radom na informiranju građana omogućujemo bolji i lakši pristup online tržištu offline trgovcima koji nisu internetski educirani, te pomažemo poboljšati poslovanje svim postojećim web trgovcima.

x

Prihvaćam Ne prihvaćam