Web servis

1. Web servis služi povezivanju vlasnika trgovina s nuditeljima usluga ali i web stručnjacima

Web servis povezivuje web trgovce sa svim uslugama koji im trebaju u poslovanju, ali i s kvalitetnim ljudima koji će im omogućiti da razviju svoje poslovanje sukladno vlastitim ciljevima. Osim toga, ideja servisa je da dovodi nove klijente nuditeljima usluga, te na taj način omogući “win-win” situaciju za sve strane – trgovci dobivaju pogodnosti naših partnera, stručnjaci poslove a nuditelji usluga nove leadove.

1. Servis informira nove i buduće vlasnike/voditelje internet trgovina

Glavna svrha web servisa je informiranje o novostima vezanim uz ecommerce poslovanje, ali i edukacija od strane top stručnjaka iz branše. Njihove stručne tekstove možete naći na našem blogu, a za više informacija uvijek možete našu Facebook grupu. Također, 2017. pokrećemo prve radionice za web trgovce.

1. Servis nudi registar web trgovina i nuditelja usluga

Okupili smo najbolje ecommerce servise u Hrvatskoj –  povjerenje nam je u prvoj godini poslovanja (2015.) dalo preko 20 ecommerce servisa koji su odmah prepoznali vrijednost naše Udruge.

1. Servis rješava probleme građana

Naši članovi* imaju mogućnost korištenja besplatne pravne analize weba od strane pravne savjetnice Udruge, odvjetnice Dijane Kladar. Također, kreirali smo rubriku Pitanja i odgovori gdje ćemo objavljivati najčešća pitanja hrvatskih trgovaca, zajedno s prijedlozima rješenja članova Udruge.

1. Servis radi na promociji ecommerce scene u Hrvatskoj

Konstantnim radom na informiranju građana omogućujemo bolji i lakši pristup online tržištu offline trgovcima koji nisu internetski educirani, te pomažemo poboljšati poslovanje svim postojećim web trgovcima.

*pogledajte popis specijalnih rubrika za članove na web servisu

Želite poboljšati online prodaju?

Nemojte propustiti naše savjete i besplatne edukacije